Dlaczego warto nawiązać współpracę z hurtownią papierniczą?

Crop man with pen and opened notebook

Mimo faktu, że ludzie nie wyobrażają sobie pracy biurowej bez korzystania z komputera, konieczność zrobienia notatek czy wydruków istnieje nadal. Również świetnie mają się rozmaite segregatory, organizery czy flipcharty albo tablice suchościeralne. Wszystkie te akcesoria zamówisz w hurtowni papierniczej. Przeczytaj, dlaczego warto zdecydować się na stałą współpracę z jedną hurtownią.

Często zdarza się, że wysokość rabatu ma związek z wielkością zakupów – jednorazowych lub w określonej jednostce czasu. Lojalni klienci mogą być nagrodzeni niższymi cenami lub produktami gratisowymi. Zdarza się, że dodatkowe gratyfikacje otrzymują firmy polecające nowych klientów hurtowni. 

Hurtownie papiernicze mają w asortymencie również inne produkty niezbędne w biurze, np. środki czystości czy artykuły spożywcze. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszystkie niezbędne do codziennego funkcjonowania biura produktu można nabyć w jednym miejscu i w atrakcyjnej cenie.

Faktura z odroczonym terminem płatności

Zaufani kontrahenci mogą liczyć na fakturę z późniejszym terminem płatności. Ma to kluczowe znaczenie w przypadku konieczności szybkiego złożenia zamówienia i nieobecności osoby odpowiedzialnej za dokonywanie płatności. Jest to również wygodna alternatywa dla płatności gotówką. W niektórych firmach nie zawsze jest ona pod ręką – trzeba odpowiednio wcześniej zgłosić na nią zapotrzebowanie.

Jednakże warto w takim przypadku opłacać zamówienia terminowo, aby nie utracić tego przywileju. 

Dobre relacje z opiekunem handlowym.

Zazwyczaj stali klienci mają przypisanych opiekunów – handlowców, zajmujących się realizacją zamówień konkretnej grupy firm. Dobre relacje mogą zaowocować priorytetową realizacją zapotrzebowania na artykuły biurowe, czy możliwością szybszego złożenia zamówienia drogą telefoniczną. Handlowiec może ponadto wskazać produkty lepszej jakości lub możliwości uzyskania niższej ceny przy zakupie większej liczby produktów.

Dowóz zamówienia

Składając zamówienie z dostawą, oszczędza się czas konieczny do samodzielnych zakupów. W zależności od polityki hurtowni papierniczej, ceny produktów mogą zawierać koszt dowozu, lub też może on stanowić dodatkową pozycję. W przypadku stałej współpracy może być on niższy, niż standardowa cena przesyłki kurierskiej. Regularne zamówienia mogą spowodować, że handlowcy dowożący produkty będą realizować takie zamówienia w pierwszej kolejności.

Taką przysługę z pewnością docenią osoby, którym zdarzyła się sytuacja, kiedy zabrakło papieru do drukarki albo kopert w sytuacji pilnej konieczności ich użycia.

Green and silver push pen on white ruled paper indoors
Biznes

Nowoczesny sklep papierniczy na miarę XXI wieku

  Wszyscy pamiętają, w jaki sposób wyglądał dawniej sklep papierniczy. Zazwyczaj sprzedawca prezentował towary w latach i regałach zgromadzonych na stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Dziś wiele zakupów jest wykonywanych przez Internet. Dobry sklep papierniczy posiada bardzo szeroką ofertę, dlatego produkty można dużo wygodniej wybierać przy wykorzystaniu zakupów online. Sklep papierniczy to nie tylko zeszyty, zszywacze, dziurkacze czy […]

  czytaj
  Top view of a still life with a coffee and stationery
  Biznes

  Jaki asortyment powinien posiadać sklep papierniczy?

   Sklep papierniczy to popularne miejsce dla wszystkich uczniów i innych osób poszukujących wysokiej jakości artykułów i akcesoriów papierniczych. Dzięki nim można wyposażyć w pełni swoje miejsce pracy lub nauki, a także stworzyć korzystne warunki do rozwoju swojego dziecka. Każdy sklep papierniczy oferuje bardzo szeroki zakres produktów, dlatego podczas zakupów należy zwrócić uwagę na nie tylko na […]

   czytaj
   Colored markers lying on a notebook next to sticky notes pen and a cup of coffee
   Biznes

   Artykuły biurowe przydatne podczas prowadzenia działalności gospodarczej

    W każdej firmie potrzebne są artykuły biurowe, które będą wykorzystywane zarówno przez pracowników, jak i właścicieli przedsiębiorstwa. Stałe używanie komputerów powoduje, że dokumenty w formie papierowej są przekazywane dużo rzadziej niż dawniej. Nie oznacza to jednak, że można zupełnie zrezygnować z papieru. Wręcz przeciwnie, może być to element podkreślający solidność biura, a także powodujący zwiększenie […]

    czytaj